از لوازم یدکی هیوندای چه می دانید

لوازم یدکی کیاموتورز
چرا باید لوازم یدکی کیاموتورز بخریم؟
اکتبر 26, 2019
لوازم های یدکی هیوندای
لوازم یدکی هیوندای: بایدها و نبایدهای فیلتر هوای اتاقک
نوامبر 2, 2019

از لوازم یدکی هیوندای چه می دانید

لوازم یدکی هیوندای

در این مطلب می خواهیم برای شما از لوازم یدکی هیوندای بگوییم. همچنین می توانید برای خواندن مقاله ی چرا باید لوازم یدکی کیاموتورز بخریم را، در سایت بخوانید.

انواع لوازم یدکی هیوندای

در ادامه به دو لوازم یدکی اشاره خواهیم کرد:

سانروف: یا سقف های خورشیدی

سیستم سانروف شامل ترکیبات سیلیکونی پنل های خورشیدی است که بر سقف ماشین تعبیه شده است. با قابلیت شارژ شدن حتی در هنگام رانندگی، سیستم سانروف می تواند 30 تا 60 ثانیه در روز باطری را شارژ کند. با شش ساعت شارژ در هر روز، انتظار می رود که مسافت رانندگی سالانه 1.300 کیلومتر افزایش پیدا می کند.

این سیستم از پنل های خورشیدی و تنظیم گر ساخته شده است. الکتریسیته ی آن هنگامی تولید می شود که انرژی خورشیدی با سطح پنل خورشیدی فعال شده و این انرژی با استفاده از فوتون های نوری خورشیدی به سرعت تبدیل شود.

الکتریسیته ای که از این فرآیند به دست می آید با تنظیم گر به ولتاژ استاندارد تبدیل شده، سپس در باطری دخیره می گردد. موتور هیوندای نه تنها از این مزیت بهره می برد بلکه حین افزایش شارژ، سیستم سانروف را هم شارژ می کند.

این لوازم یدکی هیوندای درعین داشتن جذاببت و  نقش کمک دهنده، مزیای بسیاری برای ماشین هایی که از سوخت فسیلی استفاده نمی کنند، دارد.

لوازم یدکی هیوندای

شیشه ی پنجره

اگر شیشه ی پنجره ی ماشین شما آسیب دیده یا ترک برداشته، حتما برای تعویض آن اقدام کنید. درست است شیشه ی پنجره جزء لوازم یدکی هیوندای به حساب می آید، اما در صورت عدم تعویض به موقع و سریع آن، ممکن است مورد سوءاستفاده ی دزدها و سارقین قرار بگیرد و یا در اثر باران و برف، گرد و خاک، سرما یا گرما، ماشین را دچار خسارت کرده و از ارزش آن بکاهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین نمایندگی قطعات هیوندا کروز کجاست؟

امیدواریم از این مطلب که درباره ی لوازم یدکی هیوندای بوده، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =